JEDINEČNÁ atrakcia v bratislave

Zážitok, ktorý trvá večne...

Či patríte medzi obdivovateľov slovenského folklóru a túžite na chvíľku pocestovať v čase, alebo vám len chýba originálna fotografia s priateľmi alebo rodinou v albume, navštívte ateliér Slovakphoto.sk. 

ako to funguje?

1. nájdite ateliér

Našla sme útulné miestečko v staromestskom dome, priamo na ulici, ktorá vedie na Bratislavský hrad. Nájdete ho len pár metrov pod hradnou bránou na Beblavého ulici. Stačí zazvoniť:)

2. oblečte si kroj a zabavte sa

Imitácie krojov sú ušité tak, aby boli autentické, šikovne sa obliekali pri zachovaní hygieny. Vyberte si akýkoľvek originálny sedliacky doplnok, aby mala fotografia tú správnu atmosféru.

3. fotografia je na svete

Spolu vyberieme zábery, na ktorých vyzerajú všetci super :), a kým sa odstrojíte z kroja, fotografia je na svete. Zatiaľ sa môžete poobzerať po jedinečných produktoch v síce malom ale milom obchodíku, ktorý podporuje slovenských handmade výrobcov.

cenník

50€

Zážitkové fotografovanie

  • fotografovanie celej rodiny, priateľov, detí
  • 15 záberov v digitálnom formáte dodaných okamžite na USB kľúči, alebo následne po fotografovaní

50€

Portrétna fotografia

  • portrétne fotografovanie 1 osoby v kroji
  • 15 upravených fotografií dodaných po fotografovaní

ďalšie služby

Rodinné fotografie v krojoch

Ruku na srdce, koľko máte takých fotografií, na ktorých je celá rodina? Ak sa fotografovanie spojí aj so zábavou, tak vám zaručujeme super zábery, ktoré potešia nielen vaše babky a dedkov, ale aj vás 🙂

Škôlky

Vieme prísť do materskej školy s množstvom rekvizít a urobiť deťom originálne fotografie ako spomienku na škôlkarske časy.

Firemný teambuilding

Originálny spôsob ako stráviť čas s kolegami samozrejme so zhmotnenými spomienkami. (ak by si náhodou niekto niečo z firemnej akcie nepamätal:))

*Individuálne fotografovanie je predmetom dohody. Fotografie je možné dostať vo vysokej kvalite ako jpg alebo vytlačené vo veľkosti 20 x 15 cm. Fotografie v digitálnom formáte je možné stiahnuť najneskôr nasledujúci deň.

NAŠI PARTNERI