Ako to funguje

1. Vitajte a vychutnajte si atmosféru...

Veľmi sme sa snažili, aby ateliér, hoci v centre Bratislavy, dýchal celým Slovenskom, aby zachytil a priblížil kúsok histórie, ktorú žili naši predkovia na slovenských dedinách pred mnohými rokmi. V ateliéri nájdete repliky ale i pôvodné sedliacke pomôcky, ktoré by mohli rozprávať príbehy o ťažkom živote na slovenskej dedine. Smelo si môžete rekvizity chytiť a odfotografovať sa s nimi. 

2. Výber kostýmu

Krojové repliky sú ušité profesionálmi tak, aby boli autentické a jednoducho sa s nimi manipulovalo. Obliekanie do kroja veru vôbec nebývalo jednoduché…aby bolo dievča krásne upravené, chvíľku to trvalo.  U nás sa však nemusíte obávať zložitého prezliekania, naše kostýmy sa obliekajú na civilné oblečenie, aby sme zachovali hygienu. S výberom aj obliekaním určite pomôžeme.  Aby bol výsledok dokonalý, môžete si vybrať ešte z rôznych doplnkov a rekvizít.

3. Fotografovanie a tlač

Toto je určite najzábavnejšia časť. Môžete si vyskúšať rôzne pózy, zábavné či seriózne. Osamote i v skupinke…Je to len na vás…spolu potom vyberieme záber či viac záberov, na ktorých sú všetci dokonalí. Keď sa rozhodnete, ktoré fotografie sú TOP, ihneď ich pre Vás vytlačíme.  

4. Obchod

Kým budeme pre Vás pripravovať fotografie, vy sa môžete poobzerať v našom malom obchodíku. Priestor v ňom dostali poctiví slovenskí výrobcovia. Výrobky, ktoré nájdete v regáloch sú jedinečné tým, že sú handmade a nadizajnované tak, aby sme mohli aj v dnešnej modernej dobe hrdo niesť naše slovenské posolstvo.